Zamawianie katalogu
Obejrzyj nasze katalogi - on line!


Katalog Obozy 2019 Życie to przygoda! Nasza trwa już ponad 60 lat.
Tworzymy nowe, także niszowe programy obozów, odkrywamy dla Was nowe kierunki podróży, tak by każdy znalazł dla siebie najlepsze wakacje! Wkładamy całe serce i doświadczenie po to, aby Wasz wypoczynek był bezpieczny i jak najbardziej udany. Z dużą satysfakcją prezentujemy najbogatszą na rynku ofertę wakacyjnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Przygotowaliœmy dla Was szereg ciekawych propozycji zarówno nowych jak i sprawdzonych programów. Macie do wyboru liczne obozy tematyczne: sportowe, artystyczne, przygodowe oraz kursy językowe. To wszystko w najatrakcyjniejszych miejscach w kraju i za granicą. Obozy 2019.


Katalog Podróże 2019 Katalog Podroże 2019 zawiera propozycję wyjazdów dla dorosłych. Zaprzaszamy Państwa do zapoznania się z naszymi propozycjami w sezonie Podróże 2019.


Jeśli spodobała Ci się nasza oferta, z przyjemnością wyślemy Tobie katalog do domu
Prosimy wypełnić formularz - a my prześlemy Ci go wkrótce pocztą.


Imię i nazwisko:


Adres:


Kod i miejscowość:
 


Proszę o przesłanie nastepujących katalogów:

Obozy 2019
Podróże 2019


Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez BPiT Almatur-Łódź Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 59.

Almatur informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.